Остання зустріч

Можете вірити, можете ні. Розповім я те, що зі мною трапилось 2 роки тому. Сталось це влітку, я до годинки так 02:00 сидів за комп’ютером, зрозумівши, що же пізно і мене  тягнуло на сон, я  вирішив піти спати. Вдома були тільки я і батьки (вони були в іншій кімнаті) брат мій на цей час був в Америці, я  кімнаті був сам.

Перші хвилини, коли я старався заснути, було все нормально, я чув, як двері за дверима хтось ходить. «Напевне, в туалет пішов хтось», подумав я собі не зважаючи на це. Тут через кілька хвилин відкрились двері до кімнати, я очі не відкривав і не дивися хто прийшов, бо був впевнений, що це батько чи мати заглядають, щоб перевірити, чи не сиджу за комп’ютером я цей час. Двері закрились і я strashno.com почув кроки у кімнаті, я відкрив очі глянути, хто тут є, але як вже по містичним історіям виявилось, що нікого не має. Але кроки ж чути. Я спочатку був впевнений, що через мою сонливість, як потім переконався, що це не так.Мене охопи страх, я накрився повністю ковдрою, пробував промовити «отче наш», але далося це лише з 8 спроби, так у мене все заціпеніло від страху. Я далі чув кроки, останнє, що пам’ятаю strashno.com — це те, що відчув чиюсь руку на голові, ніби просто погладив, після того, все стало спокійно.

Наступного дня я все розповів батькам. Я боявся, що вони не повірять, але виявилось, навпаки, мені мати сказала: «Твій троюрідний брат помер». Він жив у Польщі, завжди любив приїжджати до нас у гості, ось це і була його остання подорож до нас. Цей привид, що був в моїй кімнаті і справді виявися, моїм троюрідним братом. Знаєте, ще досі не можу собі пробачити, що так злякався, він прийшов попрощатися, а я… я просто закутався під ковдрою. Ось і розповідаю я вам це, і сльози виступають на очах, дуже хорошою він був людиною.

Автор:  Олег

P.S.: Эта же история на русском языке: Дальний путь

Проголосуйте, пожалуйста, за историю, если она Вам понравилась:
Спасибо, что поддержали автора понравившейся Вам истории, нажав на иконку своей любимой соцсети. Если Вы знаете историю получше, обязательно присылайте ее нам (регистрация для этого не требуется).


Комментарии (2) к страшной истории "Остання зустріч":

Хай,Олег.Я русский из России.Ни черта ничё не понял.А нельзя было эту историю написать на русском языке,всё-таки на русскоязычном сайте находишься.

Вован, в жизни еще много вещей, которые вы или я не можем понять. К счастью, ваша проблема легко решаема и русская версия этой истории находится здесь. Спасибо автору за перевод.

Прокомментируйте, пожалуйста, эту историю (регистрация не нужна):

*Все поля обязательны для заполнения. Соблюдайте, пожалуйста, правила сайта.

Ваша личная horror-история может быть опубликована на нашем сайте уже сегодня! Добавьте собственную страшилку прямо сейчас (регистрация не требуется) или перейдите к чтению публикации. Не вошедшие в основную часть сайта статьи можно найти здесь. При копировании понравившихся историй, пожалуйста, не забывайте ставить ссылку на strashno.com со своего сайта или группы в соцсети. Большое спасибо за Вашу поддержку и участие в развитии сайта.