Ігрові автомати Wheel of Fortune від IGT будуть показані в телевізійних трансляціях

Цей крок присвячений 25-річчю слот-ігри.

Завершуючи святкування 25-ї річниці гри, яке триває вже рік, ігрові автомати Wheel of Fortune від IGT будуть представлені в спеціальній телевізійній спеціальній версії знаменитого ігрового шоу.

Подія, відома як Тиждень «Великих грошей» Wheel of Fortune, відбудеться з 2 по 6 травня і є результатом співпраці між IGT та Sony Pictures Television, власником бренду ігрового шоу. Після події казино пропонує фріспіни за реєстрацію.

Це призведе до показу однойменної слот-ігри в ефірі. Крім того, слот буде представлений у віньєтках протягом усієї трансляції. Клинки на знаменитій прядці будуть містити як логотип бренду IGT, так і логотип MGM Grand.

Нарешті, серед призів для учасників шоу є поїздки на круїзну компанію Carnival Cruise Line, де гра Wheel of Fortune від IGT помітно представлена.

IGT висловив хвилювання щодо майбутнього фіналу року святкування. strashno.com Віце-президент компанії з глобального ліцензування Дженніфер Фалес зазначила: «Завершення успішного річного святкування 25-ї річниці IGT Wheel of Fortune Slots на одноіменному ігровому шоу під час тижня показує феноменальну розважальну цінність партнерства IGT із Sony Pictures Television.

«Протягом Тижня «Великі гроші» продюсери ігрового шоу майстерно інтегрували ігрові автомати Wheel of Fortune, підкреслюючи при цьому їхню спадщину з виплатою джекпотів і даючи учасникам можливість виграти великі. Ми сподіваємося, що гравці, які насолоджувалися каріозними ітераціями ігор Wheel of Fortune протягом останніх 25 років, матимуть можливість переглянути ці спеціальні епізоди Wheel of Fortune».

Ігрові автомати широко вважаються одними з найуспішніших усіх часів.

Поделиться ссылкой на историю с друзьями:
Спасибо, что поддержали автора понравившейся Вам истории, нажав на иконку своей любимой соцсети. Если Вы знаете историю получше, обязательно присылайте ее нам (регистрация для этого не требуется).


Прокомментируйте, пожалуйста, эту историю (регистрация не нужна):

*Все поля обязательны для заполнения. Соблюдайте, пожалуйста, правила сайта.

Ваша личная horror-история может быть опубликована на нашем сайте уже сегодня! Добавьте собственную страшилку прямо сейчас (регистрация не требуется) или перейдите к чтению публикации. Не вошедшие в основную часть сайта статьи можно найти здесь. При копировании понравившихся историй, пожалуйста, не забывайте ставить ссылку на strashno.com со своего сайта или группы в соцсети. Большое спасибо за Вашу поддержку и участие в развитии сайта.