Швидкий зарядний пристрій для електромобіля

зарядка к электромобилю

Швидкий зарядний пристрій для електромобіля — важлива умова для комфортної та безпечної експлуатації екологічного транспорту нового покоління. Якість даного обладнання визначає не тільки швидкість повного заряду акумуляторної батареї, а й її довговічність.

Продукція брендів ABB, Shnider Electric, ChargePoint володіє відмінним співвідношенням ціни і якості. Ви зможете використовувати представлені у нас зарядні станції для електромобілів BMW i3, Mitsubishi i-MiEV, Peugeot i-On, Tesla, Volkswagen e-Up і інших моделей.

Особливості

Широкий асортимент зарядок до електромобілів дозволяє підібрати оптимальну модель для використання в гаражах, паркінгах, на АЗС, стоянках у торгових і ділових центрів, ресторанів, кінотеатрів та інших публічних місць. Сучасна зарядка для електромобілів є станцію постійного струму (DC). Кожна зарядка для акумулятора електромобіля сертифікована і забезпечена необхідною документацією. За типом конструкції і методу розміщення обладнання поділяють на кілька типів. Наша компанія пропонує купити зарядну strashno.com станцію для електромобілів в самому затребуваному виконанні — настінному.

Основні характеристики

Станції для зарядки електромобілів умовно діляться на три типи: портативні (переносні), домашні (настінні та або на стійці) та комерційні зарядні станції. Вони відрізняються між собою габаритами, сферою застосування (приміщення або вулиця) і багатьма іншими параметрами. Бажаючим придбати зарядку для електромобіля рекомендуємо звернути увагу на наступні характеристики:

 • IP захист 65 і вище.
 • Сила струму — 16, 32 або 40 А.
 • Потужність — від 7,7 до 40 кВт.
 • Тип розетки — NEMA або SCHUKO.
 • Швидкість зарядки — швидка і надшвидка.
 • Функціонал — індикація, LCD дисплей, таймер, модуль GSM, УЗО та ін.

Переваги

Крім широкого асортименту і бездоганної якості, існує ряд інших причин купити зарядний пристрій для електромобіля на сайті https://ekozaryad.com

 • Високий рівень електробезпеки.
 • Компактний, герметичний і надійний корпус.
 • Гарантійне та strashno.com післягарантійне обслуговування.
 • Ефективна зарядка електрокарів будь-яких моделей.
 • Простота і зручність експлуатації в будь-яких умовах.

Звернення в нашу компанію дозволить вам придбати з доставкою за вказаною вами адресою. Допомагаємо оформити необхідну документацію для встановлення зарядної станції на прибудинковій території ОСББ.

Поделиться ссылкой на историю с друзьями:
Спасибо, что поддержали автора понравившейся Вам истории, нажав на иконку своей любимой соцсети. Если Вы знаете историю получше, обязательно присылайте ее нам (регистрация для этого не требуется).


Прокомментируйте, пожалуйста, эту историю (регистрация не нужна):

*Все поля обязательны для заполнения. Соблюдайте, пожалуйста, правила сайта.

Ваша личная horror-история может быть опубликована на нашем сайте уже сегодня! Добавьте собственную страшилку прямо сейчас (регистрация не требуется) или перейдите к чтению публикации. Не вошедшие в основную часть сайта статьи можно найти здесь. При копировании понравившихся историй, пожалуйста, не забывайте ставить ссылку на strashno.com со своего сайта или группы в соцсети. Большое спасибо за Вашу поддержку и участие в развитии сайта.