Пейнтбол — фантастично захоплююча гра для дорослих і дітей

игра пейнтбол

Ця гра пейнтбол зародилася, як розвага для лісників, а військові включили її в свої тренування. На сьогоднішній день у багатьох країнах світу гра в пейнтбол збирає величезну кількість глядачів, в деяких навіть проводяться чемпіонати світу, так як гра класифікується, як спортивна. Така гра дозволяє провести вільний час на свіжому повітрі, заряджає позитивними емоціями і підвищує рівень адреналіну в крові, особливо це актуально для офісних працівників. Спортивно-відпочинковий пейнтбольний клуб «BNB» у Львові пропонує захоплючу гру в пейнтбол на специально обладнаних майданчиках.

Види пейнтболу:

  • спортивний;
  • тактичний;
  • дитячий;
  • лазерний.

З англійської мови термін «пейнтбол» перекладається, як «куля з фарбою», тому що за умовами, гра відбувається з кулями, наповненими фарбою. У ній беруть участь дві команди, граючи один проти одного на підготовленої для цього майданчику. Сценарій гри в пейнтбол для граючих команд strashno.com полягає в тому, що при виконанні певного завдання, потрібно вразити команду противника. Для цього, пейнтболіст озброюється маркером, який має вигляд рушниці. У нього засипаються кульки, які і є головним атрибутом гри. Постріл такими кулями здійснюється за допомогою стиснутого повітря і, потрапляючи в противника, така кулька розколюється і залишає на його екіпіровці плями фарби. Це означає поразку, і гравець на короткий час вибуває з гри. Компоненти, що застосовуються при виготовленні фарби, абсолютно безпечні і не заподіюють шкоди природі та здоров’ю людей. Подивитися захоплюючі змагання по пейнтболу запрошує спортивно-відпочинковий комплекс BNB», де братимуть участь усі провідні команди України.

игра в пейнтбол

Для гри в пейнтбол необхідна спеціальна захисна екіпіровка. Вона необхідна за вимогами безпеки через високу швидкість польоту кульок, а також для захисту від тіла від фарби. Найбільш важливим елементом екіпіровки є пейнтбольная маска, вона надівається strashno.com на голову і надійно захищає обличчя і шию гравця. Згідно з правилами, гравцеві суворо забороняється знімати свою маску на поле під час бою, так як це може призвести до високим ризиком отримання травми через випадкового пострілу. Маска виготовлена з дуже міцного пластику, який здатний витримати 10-15 пострілів в секунду. Виробники екіпіровки пропонують як звичайні маски, так і вироби з подвійним атермальним склом — воно абсолютно не пітніє від дихання гравця в процесі бою.

игрок пейнтбола

Більшість пейнтбольних клубів пропонують гравцям легкі прокатні костюми забарвлення камуфляжу. Вони дозволяють грати як теплу пору року, так і в холодну погоду (надягають поверх власного одягу гравця). Бажано одягати легку спортивний одяг в холодну пору року, адже від цього залежить легкість переміщення і маневреність від атак супротивника. Вкрай бажано, щоб у одягу була хороша регуляція вологи і повітря.

strashno.com

Пейнтбол — дуже захоплююча гра, в яку грають і дорослі, і діти.

Поделиться ссылкой на историю с друзьями:
Спасибо, что поддержали автора понравившейся Вам истории, нажав на иконку своей любимой соцсети. Если Вы знаете историю получше, обязательно присылайте ее нам (регистрация для этого не требуется).


Прокомментируйте, пожалуйста, эту историю (регистрация не нужна):

*Все поля обязательны для заполнения. Соблюдайте, пожалуйста, правила сайта.

Ваша личная horror-история может быть опубликована на нашем сайте уже сегодня! Добавьте собственную страшилку прямо сейчас (регистрация не требуется) или перейдите к чтению публикации. Не вошедшие в основную часть сайта статьи можно найти здесь. При копировании понравившихся историй, пожалуйста, не забывайте ставить ссылку на strashno.com со своего сайта или группы в соцсети. Большое спасибо за Вашу поддержку и участие в развитии сайта.