Флеш-ігри на божевільній швидкості

Автогонки

Немає сил терпіти правила дорожнього руху? Втомилися від власної машини, яка вже буквально розвалюється по частинах? Що ж робити, якщо не вистачає грошей на нормальні і сучасні авто і хочеться пізнати почуття божевільній швидкості? Вихід є, і це — флеш ігри гонки на машинах.

Не стримуйте себе, сідайте швидше за кермо і починайте змагання на найкращих трасах світу! Звісно ж, Вам пропонуються не тільки звичайні гонки на машинах, але ще і вельми незвичайні їх види. На приклад, гонки на машинах по бездоріжжю! Великі колеса, бруд на дорогах, рев мотора — деякі заради цього готові віддати останні штани. І дійсно, великі машини такі потужні, що можуть зірвати дах! А любителі більш традиційних видів спорту можуть насолодитися їздою на картингах і машинах «Формула 1». Невеликі, але жахливо швидкі і маневрені — ось strashno.com як їх можна описати. Якщо ж Ви віддаєте перевагу більш спокійному відпочинку, тоді можете спробувати себе в ролі таксиста.

Наш ігровий портал gameport.com.ua створений для тих, хто не боїться вирватися з рамок умовностей і повернутися в дитинство ігор. Ми зібрали найкращі ігрові новинки і улюблені всіма хіти і точно знаємо, що ви залишитеся задоволені! Мега популярні ігри гонки на машинах залишаються на вершинах ігрових рейтингів вже не один десяток років. У нас можна відчути спрагу швидкості, не отримуючи прав і не побоюючись поста ДАІ. Сміливо тисніть на газ — і набирайте швидкість! Відчуйте подих вітру, дивіться як за вікном змінюються картинки, сміливо йдіть на обгін щоб перетнути лінію фінішу першим!

Якщо ви раніше не любили віртуальні ігри, гонки на машинах змусять вас змінити свою думку. Вибирайте трасу, транспортний засіб до душі — strashno.com і підкорюйте простори, які вам навіть і не снилися! Вибираючи ігри онлайн, ви можете без будь-яких перешкод покататися на гоночних і звичайних машинах, вантажівках і навіть маршрутках чи самоскидах. Де кататися? Вулиці міста, гоночні траси, пустелі, екстремальні гірки та багато інших локацій. Ви можете вибрати режим вільної їзди або брати участь в ралі, на турнірах і купувати поліпшення для своєї машини.

Якщо ви виберете ігри вантажівки, комп’ютері ігри будуть мати для вас абсолютно нове, особливе значення! Наші ігри подарують вам відчуття безмежної свободи! Не обмежуйте себе нічим! Педаль в підлогу — і без зупинки до мети! Гонки на машинах вражають кожного своєю різноманітністю, захоплюючими сюжетами, високою якістю і в той же час дивовижною простотою. Погодьтеся, таке солодке відчуття польоту і духу суперництва дорогого коштує! Сміливо тисніть на газ, виривайте перемогу в останню strashno.com секунду — і доведіть, що ви справжній чемпіон!

Автор: gameport.com.ua

Больше о страшный и мистических играх читайте здесь.

Поделиться ссылкой на историю с друзьями:
Спасибо, что поддержали автора понравившейся Вам истории, нажав на иконку своей любимой соцсети. Если Вы знаете историю получше, обязательно присылайте ее нам (регистрация для этого не требуется).


Прокомментируйте, пожалуйста, эту историю (регистрация не нужна):

*Все поля обязательны для заполнения. Соблюдайте, пожалуйста, правила сайта.

Ваша личная horror-история может быть опубликована на нашем сайте уже сегодня! Добавьте собственную страшилку прямо сейчас (регистрация не требуется) или перейдите к чтению публикации. Не вошедшие в основную часть сайта статьи можно найти здесь. При копировании понравившихся историй, пожалуйста, не забывайте ставить ссылку на strashno.com со своего сайта или группы в соцсети. Большое спасибо за Вашу поддержку и участие в развитии сайта.