Тетянин день

Свято Тетян

Є в холодний зимовий день дуже тепле свято, що сповнене сміхом та радістю. Це Тетянин день, що святкується 25 січня. Історія цього свята бере свій початок дуже давно, ще в 3 столітті нашої ери. Саме тоді в Римі, в сім»Ї заможного консула жила дівчина Татіана. Була вона дуже доброю і мудрою, щиро любила людей і хотіла їм допомагати, бо з дитинства  перейняла віру батька  і була християнкою. В ті часи весь Рим  вклонявся язичницьким богам, а християнство суворо переслідувалось. Та дівчину це не спинило, вона була вірною своїй релігії і нічого не боялась.Одного дня Татіану заарештували і намагались примусити служити римським богам. Вона відмовилась і мужньо терпіла всі катування, яким піддав її жорстокий імператор. Вона щиро молилась Богові, і він допомагав їй, зціляв її рани, беріг від диких звірів. Люди дивувалися цим чудесам, багато з них звернулося до християнства. Щоб запобігти подальшому поширенню християнства, Татіану було страчено. За перенесені  страждання, за те, що вона не відмовилась від своєї віри, церква визнала її святою і кожного року 25 січня ми всі шануємо цю  мужню жінку, а всі Тетяни святкують свої іменини. Тож кожен, хто хоче привітати близьку людину з таким ім’ям,  може замовити їй в подарунок квіти, а ми організуємо доставку в Казахстан, Росію, Україну – відстань не завада, якщо є бажання зробити жінці приємне.

Минуло багато часу. У 1755 році російська імператриця Єлізавета Петрівна підписала указ про відкриття першого Московського університету. Ініціатором цього був  Іван Іванович Шувалов. Він не випадково обрав днем підписання саме 25 січня — саме цього дня в його матері були іменини, і таким чином він хотів зробити їй подарунок.  Пройшло 36 років, і в одній університетській будівлі було відкрито церкву мучениці Тетяни, а її саму оголошено покровителькою студентства. З того часу всі, хто навчався у ВНЗ, дуже полюбили цей день. По-перше – він був початком зимових канікул, а по-друге – це свято гуляли з розмахом, не стримуючись і не боячись ніякого покарання, бо в цей день навіть міліція не чіпала веселих гуляк. Тож вся студентська братія святкувала цілу ніч, лилося море дешевої випивки, співалися пісні та вигукувались вірші.

День студента і в наші часи – це свято молодості і свободи, прагнень і надій. Тож кожен, хто хоч колись сидів за студентською партою, може без проблем привітати своїх однокурсників та викладачів, а допоможе в цьому наша служба доставки квітів.

Проголосуйте, пожалуйста, за историю, если она Вам понравилась:
Спасибо, что поддержали автора понравившейся Вам истории, нажав на иконку своей любимой соцсети. Если Вы знаете историю получше, обязательно присылайте ее нам (регистрация для этого не требуется).


Прокомментируйте, пожалуйста, эту историю (регистрация не нужна):

*Все поля обязательны для заполнения. Соблюдайте, пожалуйста, правила сайта.

Ваша личная horror-история может быть опубликована на нашем сайте уже сегодня! Добавьте собственную страшилку прямо сейчас (регистрация не требуется) или перейдите к чтению публикации. Не вошедшие в основную часть сайта статьи можно найти здесь. При копировании понравившихся историй, пожалуйста, не забывайте ставить ссылку на strashno.com со своего сайта или группы в соцсети. Большое спасибо за Вашу поддержку и участие в развитии сайта.