Найпопулярніші і містичні ігри для дівчаток

Нові ігри для дівчаток

Хто сказав, що дівчатка цікавляться тільки одягом, косметикою, грають тільки в дівчачі ігри і мріють цілими днями пропадати на кухні? Брехня! Дівчата люблять поламати голову й над більш складними задачками. Хочеш розвинути свій інтелект, творчі здібності, любиш пазли, головоломки, загадкові та таємничі бродилки? Малювалки, головоломки, бродилки, пригоди іта конструктори чекають на тебе в мережі інтернет!Ось, підбірка найпопулярніших ігор для дівчаток:

Макіяж — це ігри, орієнтовані на створення макіяжу з використанням віртуальної косметики. Якщо ти хочеш розвинути своє почуття strashno.com стилю, то пропонуємо тобі саме такі ігри, в яких ти зможеш нафарбувати як звичайних моделей, так і знаменитостей.

Розмальовки – для тих представниць юної жіночої статі, які хочуть проявити себе в ролі художника, в яких можна випробувати усіякі розмальовки, використовуючи для цього віртуальні олівці та фарби.

Вінкс — тут можна знайти ігри за участю маленьких чарівниць з відомого мультика, в яких присутні такі жанри як, одягання і макіяж, аркади, логічні та інші. Ці види для справжніх любительок та шанувальниць Winx Club!

Бізнес симулятори — їх зміст полягає в управлінні будь-чим. Тут тобі доведеться приймати важливі стратегічні рішення та виконувати різні завдання. У таких симуляторах ти зможеш зайнятися різноманітною діяльністю: стати власницею своєї фірми, перукарні, ферми, зайнятися будівництвом або ж доглядати за дітьми.

Кулінарія – для тих, хто дуже любить готувати або хоче проявити себе як професійний кулінар. Такі кулінарні ігри strashno.com для дівчаток допомогають саме в цьому! У цих іграх є віртуальна кухня, в якій ти зможеш приготувати відмінну їжу.

Тести — тут можна пройти цікаві, та головне безкоштовні тести — які допоможуть тобі зрозуміти себе та досить весело провести час. Бувають як психологічні тести, так і розважальні. Ти зможеш пройти всі ці тести для дівчаток просто в мережі інтернет прямо у своєму браузері.

Барбі — ігри за участю улюбленої багатьма лялькою Барбі, в яких потрібно вдягати та робити макіяж Барбі, а також, можна пограти у веселі аркади з її участю. Експериментуй з волоссям, надавай їм незвичайну форму, розфарбуй у різні кольори та додавай коштовні прикраси.

Ранетки – розваги з героїнями популярної музичної групи серед дівчаток. Наприклад, підбери стиль для Наташі Ранетки, вибери підходящий одяг, аксесуари та її улюблений інструмент – гітару, або, зроби макіяж колишній учасниці гурту Лері.

Вже досить strashno.com велика кількість дівчаток грає безкоштовно онлайн на сайті Puppo.com.ua. Приєднуйся й ти!

Проголосуйте, пожалуйста, за историю, если она Вам понравилась:
Спасибо, что поддержали автора понравившейся Вам истории, нажав на иконку своей любимой соцсети. Если Вы знаете историю получше, обязательно присылайте ее нам (регистрация для этого не требуется).


Прокомментируйте, пожалуйста, эту историю (регистрация не нужна):

*Все поля обязательны для заполнения. Соблюдайте, пожалуйста, правила сайта.

Ваша личная horror-история может быть опубликована на нашем сайте уже сегодня! Добавьте собственную страшилку прямо сейчас (регистрация не требуется) или перейдите к чтению публикации. Не вошедшие в основную часть сайта статьи можно найти здесь. При копировании понравившихся историй, пожалуйста, не забывайте ставить ссылку на strashno.com со своего сайта или группы в соцсети. Большое спасибо за Вашу поддержку и участие в развитии сайта.