Таємниці роботи приватного тілоохоронця

Охоронець

Що таке приватна охорона? Що таке бути тілоохоронцем і відчувати всі недоліки і переваги цієї роботи на «своїй шкурі»? Маємо можливість почути про це з перших уст.Людина, яка погодилась на бесіду, — це двадцяти восьми-річний чоловік, який пройшов армію, вісімнадцять років займається боротьбою, стрільбою і кінним спортом. Він сам себе називає «машиною для виконання чітко поставлених задач за чітко обумовлену і дуже високу оплату». А звати його — Сергій.

— Сергію, розкажіть будь-ласка, що Ви мали на увазі, strashno.com коли говорили про оплату Ваших послуг? В яких цифрах це вимірюється?

— Ви знаєте, оплата в нас погодинна. Є дві зміни охоронців. Не знаю як в кого, а в мене в середньому від ста гривень до ста доларів за годину.

— А від чого залежить такий розрив у ціні?

— Від часу доби, місця знаходження, взагалі від ситуації.

— Чи ходите Ви в бронежелеті?

— Так, звичайно!

— Чи маєте дозвіл на зброю? На яку.

— Маю, на різну (сміється).

— У Вас коли-небудь стріляли?

— Так, не одноразово. Але це все переважно гумовими кулями. Так що просто поставили пару синців.

— А чи були в ас якісь дивні або навіть смішні випадки у практиці?

— Так, було багато різного. Наприклад. В мене була нова клієнтка і я ще до неї не звик. Потрібно було супроводжувати її в аеропорту до strashno.com літака, а потім зустріти після її подорожі. Так от, ми поки проходили через аеропорт, я на секунду відволікся. А потім дивлюсь, вона ніби біля мене, та й веду її до літака! Потім бачу, вона не туди звертає, так я й починаю їй пояснювати, що вона не туди пішла! А та на мене так здивовано подивилась, що я зразу зрозумів, що просто переплутав клієнтку!

— Ого! Так можна і роботу втратити!

— Так ту замовницю я таки втратив.

— Зате зробили для себе висновок, що уважність — перед усім! Чи є в Вас сім’я?

— Так, є. Дружина і трьохрічний син.

— Чи вони знають, ким Ви працюєте і як ставляться до Вашого вибору?

— Жінка, звичайно, переживає. Але вона розуміє, що щоб жити в достатку, потрібно чимось жертвувати. Ніде більше я таких грошей не зароблю. А син хоче бути таким, strashno.com як татко!

— А не завелика в даному випадку пожертва? Все ж таки життя! Сім’я може залишитись одна.

— Все може бути, але варто ризикнути. Знаєте, я не звик жити без грошей. Моя сім’я також. Я чоловік і я маю їм забезпечити все для хорошого життя.

— Дякую за розмову!

— Хай щастить!

Думаю, розмова Вам була цікавою. Поринаймні, можна тепер мати хоч якесь уявлення про те, як воно все виглядає насправді. Бо рідко хто замислюється над тим, що в більшості охоронців, які підставляють себе під кулю, є сім’ї, які їх люблять і чекають. Все пізнається в порівнянні, спокій, на жаль, також.

Автор: В. Черняк

Проголосуйте, пожалуйста, за историю, если она Вам понравилась:
Спасибо, что поддержали автора понравившейся Вам истории, нажав на иконку своей любимой соцсети. Если Вы знаете историю получше, обязательно присылайте ее нам (регистрация для этого не требуется).


Прокомментируйте, пожалуйста, эту историю (регистрация не нужна):

*Все поля обязательны для заполнения. Соблюдайте, пожалуйста, правила сайта.

Ваша личная horror-история может быть опубликована на нашем сайте уже сегодня! Добавьте собственную страшилку прямо сейчас (регистрация не требуется) или перейдите к чтению публикации. Не вошедшие в основную часть сайта статьи можно найти здесь. При копировании понравившихся историй, пожалуйста, не забывайте ставить ссылку на strashno.com со своего сайта или группы в соцсети. Большое спасибо за Вашу поддержку и участие в развитии сайта.